Vaikų stovyklos
 
 

Kviečiame tėvelius registruoti savo vaikus (7–12 metų amžiaus) į jau antrą kartą Smėlio arenoje organizuojamą labai sportišką, aktyvią ir linksmą paplūdimio sporto šakų dienos stovyklą!

Stovyklos datos: 

1 pamaina: birželio 18 - 22 d.

2 pamaina: birželio 25 - 29 d.

3 pamaina: liepos 16 - 20 d.

4 pamaina: liepos 23 - 27 d.

5 pamaina: rugpjūčio 6 - 10 d.

6 pamaina: rugpjūčio 20 - 24 d.

Laikas: 9–17 val.

Stovyklautojų amžius: 7–12 metų amžiaus mergaitės ir berniukai

Stovyklos kaina: 160 € / 5 d.*

* stovyklaujant daugiau nei vieną pamainą, taikomos nuolaidos (290 Eur).  Stovyklaujant daugiau vaikų iš tos pačios šeimos taip pat yra taikomos nuolaidos.

Vaikai valgys 2 kartus per dieną: priešpiečius Smėlio arenoje ir pietus „Green hotel Vilnius“ arba Pizza bus'e, esančiame šalia Smėlio arenos. Vanduo stovyklos metu vaikams tiekiamas nemokamai. 

Daugiau informacijos apie stovyklą tel. nr.: 8 640 60 366 arba el. paštu labas@beacharena.lt

Registruotis čia

Stovyklos sutartis

 

Moksleivių (7-12 metų amžiaus, mergaitėms ir berniukams) paplūdimio sporto šakų stovyklos programa*

 

*stovyklos organizatoriai pasilieka teisę programą koreguoti


PIRMADIENIS

8:30 – 9:00 val –   atvykimas

9:00 – 10:00 val – susipažinimas su stovyklautojais (Kornelija)

10:00 – 10:15 val – pasiruošimas (persirengimas) sporto užsiėmimams

10:15 – 10:45 val – bendro fizinio pasiruošimo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

10:45 – 11:30 val -  orientaciniai, koordinaciniai žaidimai su treneriu Roc (anglų k.)

11:30– 11:45 val – priešpiečiai

11:45– 12:45 val – paplūdimio futbolo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

12:45 – 13:00 val – persirengimas ir pasiruošimas pietums

13:00 - 14:00 val – pietūs Green hotel

14:00 – 15:00 val – kūrybinė pamokėlė su Kornelija

15:00 – 16:00 val – paplūdimio tinklinio treniruotė su treneriu Juliumi

16:00 – 17:00 val – paplūdimio teniso treniruotė su treneriu Nikita

17:00 val    –          poilsis ir stovyklos pabaiga

 

ANTRADIENIS

8:30 – 9:00 val – atvykimas

9:00 – 10:00 val –   stalo tenisas ir kiti žaidimai su vadove Kornelija

10:00 – 10:15 val – pasiruošimas (persirengimas) sporto užsiėmimams

10:15 – 10:45 val – bendro fizinio pasiruošimo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

10:45 – 11:30 val -  orientaciniai, koordinaciniai žaidimai su treneriu Roc (anglų k.)

11:30– 11:45 val – priešpiečiai

11:45– 12:45 val – paplūdimio futbolo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

12:45 – 13:00 val – persirengimas ir pasiruošimas pietums

13:00 - 14:00 val – pietūs Green hotel

14:00 – 15:00 val – kūrybinė pamokėlė su Kornelija

15:00 – 16:00 val – paplūdimio tinklinio treniruotė su treneriu Juliumi

16:00 – 17:00 val – paplūdimio teniso treniruotė su treneriu Nikita

17:00 val    –          poilsis ir stovyklos pabaiga

 

TREČIADIENIS

8:30 – 9:00 val – atvykimas

9:00 – 10:00 val –   Kūriybinė/teatro/karaokė pamokėlė su vadove Kornelija

10:00 – 10:15 val – pasiruošimas (persirengimas) sporto užsiėmimams

10:15 – 10:45 val – bendro fizinio pasiruošimo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

10:45 – 11:30 val -  orientaciniai, koordinaciniai žaidimai su treneriu Roc (anglų k.)

11:30– 11:45 val – priešpiečiai

11:45– 12:45 val – paplūdimio futbolo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

12:45 – 13:00 val – persirengimas ir pasiruošimas pietums

13:00 - 14:00 val – pietūs Green hotel

14:00 – 15:00 val – kūrybinė pamokėlė/stalo žaidimai su Kornelija

15:00 – 16:00 val – paplūdimio tinklinio treniruotė su treneriu Juliumi

16:00 – 17:00 val – paplūdimio teniso treniruotė su treneriu Nikita

17:00 val    –          poilsis ir stovyklos pabaiga

 

KETVIRTADIENIS

8:30 – 9:00 val – atvykimas

9:00 – 10:00 val –   Kūriybinė/teatro/karaokė pamokėlė su vadove Kornelija

10:00 – 10:15 val – pasiruošimas (persirengimas) sporto užsiėmimams

10:15 – 10:45 val – bendro fizinio pasiruošimo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

10:45 – 11:30 val -  orientaciniai, koordinaciniai žaidimai su treneriu Roc (anglų k.)

11:30– 11:45 val – priešpiečiai

11:45– 12:45 val – paplūdimio futbolo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

12:45 – 13:00 val – persirengimas ir pasiruošimas pietums

13:00 - 14:00 val – pietūs Green hotel

14:00 – 15:00 val – žaidimai ant smėlio (pvz. vandens karo mūšis) su Kornelija

15:00 – 16:00 val – paplūdimio tinklinio treniruotė su treneriu Juliumi

16:00 – 17:00 val – paplūdimio teniso treniruotė su treneriu Nikita

17:00 val    –          poilsis ir stovyklos pabaiga

 

 PENKTADIENIS

8:30 – 9:00 val – atvykimas

9:00 – 10:00 val –   kūriybinė pamokėlė su vadove Kornelija

10:00 – 10:15 val – pasiruošimas (persirengimas) sporto užsiėmimams

10:15 – 10:45 val – bendro fizinio pasiruošimo treniruotė su treneriu Roc (anglų k.)

10:45 – 11:30 val -  estafetės “drasūs, stiprūs, vikrūs” turnyras su treneriu Roc (anglų k.)

11:30– 11:45 val – priešpiečiai

11:45– 12:45 val – paplūdimio futbolo turnyras su treneriu Roc (anglų k.)

12:45 – 13:00 val – persirengimas ir pasiruošimas pietums

13:00 - 14:00 val – pietūs Green hotel

14:00 – 14:30 val – poilsis ir kūrybinis konkursas su Kornelija

14:30 – 15:30 val – paplūdimio tinklinio turnyras su treneriu Juliumi

15:30 – 16:30 val – paplūdimio teniso turnyras su treneriu Nikita

16:30 – 17:00 val  - apdovanojimai, stovyklos uždarymo šventė su vaišėmis, diplomų įteikimas